Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

Magna Casting Poland Sp. z o.o.

  • Szkolna 15, Kędzierzyn-Koźle
    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Szkolna 15

Kędzierzyn-Koźle

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii układów automatyki.

  • Utrzymanie w stałej sprawności układów automatyki.

  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów.

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami.

  • Dokonywanie napraw mechanicznych i elektrycznych maszyn (pomoc przy ich usuwaniu).

  • Modyfikacja urządzeń wraz ze zmianami w dokumentacji.

  • Obsługa rozdzielni elektrycznych.

  • Rozruch techniczny urządzeń.

  • Współpraca z przedstawicielami produkcji w zakresie modyfikacji, napraw i innych interwencji dotyczących sprawności i wydajności maszyn.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (preferowany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn lub Automatyka i Robotyka)

  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej

  • Uprawnienia SEP

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość PLC S5, S7 SIEMENS, TIA Portal

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym

To oferujemy

  • Prywatną Opiekę Medyczną

  • Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie

  • Ubezpieczenie Grupowe

  • Dodatkowe, płatne dni wolne

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy jako członek doświadczonego i ambitnego zespołu

  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Magna Casting Poland to jedna z najnowocześniejszych odlewni ciśnieniowych aluminium w Polsce, należąca do koncernu MAGNA, wiodącego dostawcy do branży motoryzacyjnej. Nasze główne procesy produkcyjne to Topienie, Odlewanie, Obróbka Cieplna, Inteligentne Prostowanie, CNC, Montaż. Dostarczamy naszym klientom części karoseryjne oraz części do silników. Dzięki naszej zaawansowanej technologii mechanicznej, wyjątkowym zdolnościom w zakresie obróbki oraz specjalistycznej wiedzy o różnych procesach produkcyjnych od lat dostarczamy na rynek wyroby lekkie i innowacyjne.

Przewiń do profilu firmy