Automatyk

ASISTWORK Sp. z o.o.

  • Kołbiel (pow. otwocki)

    Kołbiel (pow. otwocki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie sprawności linii technologicznych i maszyn produkcyjnych w zakresie układów elektrycznych i automatycznego sterowania

  • diagnozowanie uszkodzeń oraz naprawa maszyn i urządzeń

  • usuwanie awarii na liniach produkcyjnych

  • uruchamianie nowych i optymalizacja istniejących systemów elektryki i automatyki

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

  • znajomość urządzeń automatyki przemysłowej (przetwornice częstotliwości, serwonapędy itp.)

  • umiejętność diagnozowania oraz naprawy usterek sterowników PLC

  • znajomość podstawowych zagadnień z mechaniki (sterowanie pneumatyczne, hydrauliczne)

  • uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1kV

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta

  • wynagrodzenie 5000-6000 zł brutto + premia do 15% podstawy

  • szkolenie stanowiskowe

  • opiekę medyczną

  • ubezpieczenie na życie

Benefity

  • dofinansowanie dojazdów do pracy