Logo Pracuj.pl

Automatyk Kolejowy

ThalesO firmie

  • Rzepin
    Rzepin, lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja urządzeń systemów produkcji Thales oraz innych, w ramach realizacji projektu,
  • Udział w testach oraz uruchomieniach urządzeń dostarczanych przez spółkę do klienta,
  • Stałe pogłębianie wiedzy związanej z instalacją oraz uruchamianiem urządzeń,
  • Wykonywanie prac instalacyjnych - prace montażowe, kablowe oraz elektryczne,
  • Wsparcie pracowników serwisu podczas kalibracji oraz uruchomień urządzeń automatyki kolejowej,
  • Udział w testach funkcjonalnych urządzeń, podczas odbiorów,
  • Dbanie o powierzone mienie (narzędzia, komputer, ew. samochód)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowane: sterowanie ruchem kolejowym),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Uprawnienia projektowe SEP,
  • Doświadczenie zawodowe w ramach praktyk, staży lub zatrudnienia w automatyce (preferowana branża budowlana),
  • Znajomość oprogramowania typu CAD,
  • Znajomość budowy instalacji teletechnicznych / urządzeń, systemów SRK,
  • Język angielski na poziomie podstawowym.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia techniczne i językowe, prywatna opieka medyczna, fundusz socjalny),
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Thales jest globalnym liderem technologicznym, który kształtuje współczesny świat. Grupa świadczy usługi i dostarcza innowacyjne rozwiązania klientom z branży lotniczej, kosmicznej, transportowej, administracyjnej i bezpieczeństwa cyfrowego oraz przemysłu obronnego. Obecnie firma zatrudnia 83 000 pracowników w 68 krajach. W 2019 roku Thales osiągnął przychody ze sprzedaży w wysokości 19 miliardów euro (pro forma, razem z Gemalto).

Thales inwestuje przede wszystkim w innowacje cyfrowe – łączność, Big Data, sztuczną inteligencję i cyberbezpieczeństwo – technologie, które wspierają firmy, organizacje i rządy w decydujących oraz krytycznych momentach.

Automatyk Kolejowy, Rzepin