Oferta pracy

Automatyk

Praesidiad Limited

  • Kotlarnia (pow. kędzierzyńsko-kozielski)

    Kotlarnia (pow. kędzierzyńsko-kozielski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka układów automatyki PLC;

  • Nadzór i prowadzenie prewencyjnej obsługi technicznej parku maszynowego;

  • Modernizacja i usprawnienia maszyn produkcyjnych;

  • Przestrzeganie zasad BHP, norm jakości i standardów produkcji obowiązujących w zakładzie;

  • Miejsce pracy Zakład Betafence w Kotlarni, powiat Kędzierzyńsko-Kozielski (woj. opolskie).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe;

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w strukturach utrzymania ruchu;

  • Znajomości elementów automatyki przemysłowej, PLC oraz zagadnień mechanicznych;

  • Uprawnienia SEP do 1 kV;

  • Praktyczna umiejętność programowania sterowników;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (B1,B2).