Automatyk

  • Kozietuły, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeżeli ciągle poszukujesz możliwości poszerzania i rozwoju wiedzy i umiejętności z obszaru automatyki, ta oferta jest idealna dla Ciebie. Aplikuj !

    Automatyk
    Nr ref.: /115/12/2018/AM/34272
    Kozietuły

    oferujemy

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę dla międzynarodowej firmy
    • możliwość pracy zespołowej jak i pokazania swych możliwości indywidualnie
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • ciekawe zadania z zakresu automatyki/elektromechaniki

    zadania
    • regulacja i naprawa urządzeń, dbałość o ciągłą i pełno wydajną pracę
    • prowadzenie sprawnej diagnostyki, optymalizacji technologii procesów
    • bieżące usuwanie awarii i usterek
    • przeprowadzanie remontów i konserwacji maszyn i urządzeń zgodnie z planem utrzymania ruchu
    • programowanie sterowników maszyn i urządzeń

    oczekujemy
    • minimum rocznego doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej
    • wykształcenie techniczne z obszaru automatyki/elektromechaniki
    • znajomość sterowników S7 (Siemens )
    • uprawnienia SEP do 1kV (eksploatacja)
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • gotowości do pracy w systemie zmianowym

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47