Automatyk

  • Kozietuły (pow. grójecki), mazowieckie
  • Specjalista
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Refresco jest wiodącym producentem napojów bezalkoholowych i soków owocowych dla rynku detalicznego oraz najlepiej sprzedających się marek w Europie i USA. Oferujemy kompleksowe usługi począwszy od pomysłu, poprzez planowanie, pozyskiwanie, rozwój produktu, produkcję, magazynowanie i transport do klientów.

    W chwili obecnej poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Automatyk
    Miejsce pracy: Kozietuły (pow. grójecki)

    Opis stanowiska:

    • monitoring maszyn i urządzeń umożliwiający ich ciągłe i niezawodne funkcjonowanie oraz wysoką wydajność
    • utrzymywanie w należytym stanie technicznym maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • bieżąca regulacja i naprawa urządzeń, usuwanie awarii
    • przeprowadzanie remontów i konserwacji maszyn i urządzeń zgodnie z planem utrzymania ruchu
    • programowanie sterowników maszyn i urządzeń
    • nadzór nad dokumentacją

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne min. średnie
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • uprawnienia SEP do 1kV (eksploatacja)
    • umiejętność posługiwania się dokumentacją elektryczną, umiejętność identyfikacji awarii, mile widziana znajomość oprogramowanie Siemens S5 i S7, umiejętność obsługi komputera (zakres ogólny MS Office)
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Oferujemy:

    • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju
    • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez REFRESCO Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez REFRESCO Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.