Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

EG MAPS Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista
Automatyk

Zatrudnimy specjalistę do naszego działu automatyki budynkowej BMS/HMS

Zakres obowiązków:
•    Przygotowywanie dokumentacji elektrycznej produkowanych szaf automatyki (edycja i tworzenie schematów elektrycznych w oprogramowaniu CAD)
•    Programowanie sterowników automatyki budynkowej
•    Tworzenie wizualizacji realizowanych układów (również na panelach HMI)
•    Branie udziału we wdrożeniach na realizowanych inwestycjach (biurowce, hotele, galerie, szpitale)
•    Dobór komponentów automatyki, wsparcie merytoryczne działu handlowego
automatyki budynkowej
•    Znajomość zagadnień HVAC i procesów technologii budynkowej
•    Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji elektrycznej
•    Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną
•    Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
Mile widziane:
•    Doświadczenie na podobnym stanowisku (w szczególności instalacje HVAC lub KNX)
•    Doświadczenie przy programowaniu sterowników automatyki SIEMENS, Schneider Electric, WAGO, Delta Controls
•    Uprawnienia SEP
•    Znajomość oprogramowania AutoCAD i pokrewnych
•    Prawo jazdy kategorii B

Wymagania:
•    Wykształcenie techniczne o kierunku elektrycznym lub pokrewnym
•    Doświadczenie w programowaniu sterowników oraz tworzeniu wizualizacji

Oferujemy:
•    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
•    Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków
•    Stabilne zatrudnienie z nastawieniem na długofalową współpracę
•    Wsparcie przy podnoszeniu kwalifikacji i aktualizacji uprawnień (w tym SEP)
•    Elastyczne godziny pracy
•    Praca głównie w Krakowie, bardzo sporadyczne delegacje
•    Możliwość pracy zdalnej

Ogłoszenie archiwalne