Administratorem Danych Osobowych jest Pfluger Koperty Sp. z.o.o. ul. Zawiła 56, 30-390 Kraków. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych - adres email: [email protected]). Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Odbiorcy danych osobowych to: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez sześć miesięcy od dnia przesłania CV. Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu. Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Pfluger Koperty Sp. z.o.o. ul. Zawiła 56, 30-390 Kraków na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Pfluger Koperty Sp. z.o.o. ul. Zawiła 56, 30-390 Kraków na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.
Pfluger Koperty

Automatyk

Pfluger KopertyO firmie

  • Zawiła 56, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 19 gru 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Zawiła 56

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie utrzymania ruchu linii produkcyjnych oraz maszyn

  • Natychmiastowe podejmowanie działań naprawczych podczas awarii linii produkcyjnych przywracających ją do sprawności

  • Nadzorowanie pracy urządzeń w maszynowni (np. pompy, sprężarki, dmuchawy)

  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń w zakresach wcześniej uzgodnionych

  • Współpraca z działem produkcji

  • Tworzenie/uzupełnianie dokumentacji technicznej i stanowiskowej

  • Przestrzeganie standardów i procedur zgodnych z BHP

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie zawodowe, techniczne lub wyższe w kierunku automatyk

  • Masz 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Maszyny starego typu nie mają przed Tobą tajemnic

  • Potrafisz czytać dokumentację techniczną

  • Masz uprawnienia w zakresie eksploatacji urządzeń instalacji sieci energetycznych o napięciu do 1KV

  • Jesteś samodzielny

  • Możesz pracować na 2 zmiany (6-14, 14-22)

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Umowa o pracę na pełny etat

  • Możliwość wieloletniego, stabilnego zatrudnienia

  • Szkolenie oraz współpraca z doświadczonym pracownikiem

  • Prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę z możliwością dołączenia rodziny

  • Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego

  • A także dodatkowe pieniądze na wakacje, święta i imprezy integracyjne

  • Praca w Krakowie: łatwy dojazd liniami 114, 178, 201, 204, 233 – przystanek Zawiła

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Zajmujemy się produkcją specjalistycznych opakowań i kopert. Z naszych produktów korzystają ludzie w całej Europie. Należymy do szwedzkiego koncernu Bong. Nazywamy się Pfluger Koperty. Możesz nas znaleźć w Krakowie na ul. Zawiłej 56.

Przewiń do profilu firmy