Oferta pracy

Automatyk Utrzymania Ruchu

Faurecia Automotive Polska S.A.O firmie

  • Legnica

    Legnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • analiza awarii i rozwiązywanie przyczyn błędów pracy automatyki maszyn i urządzeń

  • planowanie i wprowadzanie działań po analizie awarii

  • uczestnictwo w spotkaniach TPM

  • uczestnictwo w awariach zagrażających realizacji planu produkcyjnego

  • kontakt z serwisami zewnętrznymi, nadzór nad pracami wykonywanymi przez nich

  • nadzór nad modernizacjami automatyki maszyn i urządzeń

  • współuczestnictwo w doskonaleniu procesów w zakresie poprawy czasu cyklu i czasu zmiany serii

  • współuczestnictwo w fazie wdrażania nowych projektów oraz zmian w wyrobach

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne

  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • uprawnienia elektryczne: „E” Gr 1 do 1 kV oraz „E” GR. 2 i „E” Gr. 3

  • otwartość na pracę w systemie 3 zmianowym

  • zdolności analityczne i chęć pracy w grupie

To oferujemy

  • system premiowy

  • szkolenia

  • możliwości rozwoju

  • stołówka pracownicza

  • świadczenia świąteczne

  • dojazd do pracy

  • nagrody jubileuszowe

  • inne Benefity z ZFŚS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników