Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

Alkam System Sp. z o.o.

  • Bydgoska 10, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Bydgoska 10

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie projektów systemów automatyki budynkowej i BMS

  • przygotowanie oraz weryfikacja ofert i przedmiarów robót

  • opracowanie algorytmów pracy urządzeń oraz grafik,

  • uruchamianie systemów automatyki,

  • znajomość standardów komunikacji Bacnet, Modbus, Mbus,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie zawodowe w branży automatyki,

  • ogólna znajomość instalacji budynkowych,

  • ogólna znajomość systemów automatyki budynkowej i BMS

  • znajomość programów typu CAD,

  • znajomość programowania sterowników PLC

  • prawo jazdy kategorii B

  • uprawnienia SEP do 1kV

  • znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznych

  • mile widziana znajomość systemów teletechnicznych

  • mile widziane uprawnienia budowlane w zakresie instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,

  • terminową wypłatę wynagrodzeń,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • wyposażenie i narzędzia adekwatne do zajmowanego stanowiska: telefon, laptop i samochód służbowy.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV przez formularz kontaktowy, lub w przypadku pytań o kontakt telefoniczny.