Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

N Automation Group Łukasz Nocek

  • Leszno

    Leszno, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • programowanie sterowników przemysłowych

  • projektowanie systemów automatyki przemysłowej

  • uruchamianie procesów technologicznych

  • uruchamianie nowych oraz optymalizacja istniejących systemów automatyki

  • wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn w zakresie sterowania automatycznego

  • tworzenie dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe (automatyka, elektronika)

  • umiejętność programowania oraz diagnostyki sterowników PLC

  • znajomość sieci przemysłowych ProfiBus, Profinet, SafetyBus

  • praktyczna znajomość podzespołów z zakresu automatyki, elektroniki, systemów bezpieczeństwa maszyn (mile widziane również z obszaru pneumatyki oraz hydrauliki)

  • znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego w stopniu umożliwiającym podjęcie pracy za granicą (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność efektywnej i sprawnej organizacji pracy

  • kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • zdolności analityczne

  • rzetelność, terminowość i dokładność w wykonywaniu zadań

  • wysoka motywacja do pracy

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • udział w ciekawych projektach

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • przyjazną atmosferę w młodym zespole

O nas

Firma N Automation Group z siedzibą w Lesznie, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Automatyk.

Miejsce pracy:

• siedziba firmy w Lesznie

• projekty wykonywane na terenie kraju i zagranicą

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego poprzez przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.