Oferta pracy

Automatyk

HSS WORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7 0008 000 brutto / mies.
  • Lipniki Stare (pow. pułtuski)

    Lipniki Stare (pow. pułtuski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Nasz Klient wspiera firmy w całej Polsce w zakresie projektowania, budowy oraz wdrażania prototypowych rozwiązań. Jest to przedsiębiorstwo specjalizujące się w automatyce oraz robotyzacji linii technologicznych. Obecnie są na etapie rozwoju swoich struktur w związku z powiększającą się ilością nowych projektów.

Twój zakres obowiązków

  • praca w zespole projektowym tworzącym maszyny przemysłowe i stanowiska zautomatyzowane,

  • projektowanie systemów automatyki przemysłowej,

  • programowanie sterowników PLC (głównie Siemens).

Wymagania pracodawcy

  • 1–2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (automatyka, robotyka),

  • umiejętność programowania sterowników PLC (praca stricte projektowa),

  • pasja i chęć rozwoju w zakresie automatyki przemysłowej,

  • otwartość, komunikatywność, zaangażowanie.

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • stanowisko pełne wyzwań, ciekawych projektów w przedsiębiorstwie stawiającym na innowacje,

  • kartę MultiSport,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • kartę lunchową (300 zł),

  • pracę w systemie 1-zmianowym.