Oferta pracy

Automatyk

Grupowa Oczyszczalnia Ścieków w Łodzi Sp. z o.o.O firmie

Grupowa Oczyszczalnia Ścieków w Łodzi Sp. z o.o.

GOŚ ŁAM

Łódź

Nabór na stanowisko: Młodszy automatyk / Automatyk

Grupowa Oczyszczalnia Ścieków w Łodzi Sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko:
Młodszy automatyk / Automatyk
Rodzaj pracy: pełny etat
Rodzaj umowy: umowa o pracę

Podstawowe zadania i obowiązki:

  • wykonywanie napraw i konserwacji urządzeń sterowania i automatyki
  • wykonywanie prac montażowych urządzeń i instalacji
  • naprawy i konserwacje sieci przemysłowych
  • pomiary elektryczne urządzeń przemysłowych

Wymagania:

  • wykształcenie : minimum średnie techniczne w zawodzie automatyka, elektryka
  • umiejętność obsługi komputera (preferowana znajomość oprogramowania firmy Siemens)
  • preferowane posiadanie zaświadczenia kwalifikacyjnego eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku automatyka
  • rzetelność
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • wdrożenie do zakresu obowiązków
  • szkolenia zawodowe
  • stałe godziny pracy: 7-15
Szczegółowych informacji udzielają:
Kierownik Działu Utrzymania Ruchu – Grzegorz Lipiński tel. 506-275-180,
Mistrz Zespołu Automatyki Przemysław Mroczek tel. 506-275-199.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Grupową Oczyszczalnię Ścieków w Łodzi Sp. z o.o. , z siedzibą w Łodzi na ul. Sanitariuszek 66, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i do realizacji przyszłych procesów rekrutacji."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy