Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

Stora Enso Poland S.A.O firmie

  • Warecka 7, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Stora Enso Poland S.A.

Warecka 7

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • zapewnianie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • analiza przyczyn przestojów i awarii i ich bieżące usuwanie

  • zbieranie i przekazywanie informacji o stanie technicznym urządzeń automatyki

  • realizowanie remontów i przeglądów zgodnie z założonym harmonogramem

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie o specjalności automatyka, elektryka lub pokrewne

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (min. 1-2 lata)

  • wiedza teoretyczna oraz praktyczna z zakresu automatyki

  • gotowość do pracy w 4 brygadach

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży papierniczej

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz system nagród

  • interesującą pracę w środowisku bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • szeroki pakiet socjalny (m.in. Multisport, fundusz pożyczkowy, bilety na imprezy kulturalno- oświatowe, świadczenia pieniężne świąteczne i zeszytowe przed rozpoczęciem roku szkolnego, paczki świąteczne dla dzieci, wycieczki)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Packaging Solutions Division opracowuje i sprzedaje światowej klasy usługi oraz produkty opakowaniowe na bazie włókien. Nieustannie wprowadzamy innowacje i znajdujemy nowe sposoby na zastąpienie opakowań wytwarzanych z kopalin, opakowaniami odnawialnymi i przyjaznymi dla środowiska naturalnego. Nasze wysokiej klasy rozwiązania opakowaniowe stosowane są przez czołowych klientów i marki w wielu branżach przemysłu.

Przewiń do profilu firmy