Oferta pracy

Automatyk

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Posiadasz doświadczenie jako automatyk? Jesteś sumienny i dokładny? Możesz pracować w systemie 3-zmianowym?Jeśli na te pytania Twoja odpowiedź brzmi tak, to znak, że prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • diagnozowanie przyczyn awarii i naprawa maszyn

  • utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń – bieżąca kontrola i konserwacja

  • stałe monitorowanie urządzeń i zapobieganie wystąpieniu awarii

  • dbałość o przeglądy okresowe urządzeń zgodnie z ich harmonogramem

  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do prowadzonych prac

  • programowanie PLC

  • usprawnienia i optymalizację pracy systemów automatyki

Wymagania pracodawcy

  • znajomość rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych

  • uprawnienia SEP

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z naprawą i konserwacją maszyn

Mile widziane

  • wykształcenie techniczne (Automatyka, Mechatronika, Elektrotechnika)

Pracodawca oferuje

  • umowa o prace ( bezpośrednio z naszym klientem) (okres próbny 3 miesiące, umowa na rok)

  • praca stacjonarna, w systemie 3-zmianowym 5:45-13:45, 13:45-21:45, 21:45-5:45

  • wynagrodzenie 7000 zł brutto uzależnione od doświadczenia

  • atrakcyjny pakiet socjalny

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy