Automatyk

Wirthwein Polska sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • udział w uruchamianiu oraz optymalizacji pracy maszyn i urządzeń

  • wykonywanie napraw urządzeń (wtryskarki, zgrzewarki, roboty, zautomatyzowane cele produkcyjne) oraz usuwanie bieżących awarii

  • prowadzenie regularnych przeglądów i prac konserwacyjnych

  • dbanie o należyte zabezpieczenie źródeł oraz kopii oprogramowania sterującego maszyn i urządzeń, parametrów ich ustawień oraz dokumentacji w formie papierowej i elektronicznej

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie techniczne średnie lub wyższe z obszaru elektryki, elektroniki lub automatyki

  • masz min. dwuletnie doświadczenie w pracy Dziale Utrzymania Ruchu na podobnym stanowisku

  • masz doświadczenie w pracy z maszynami do przetwórstwa tworzyw sztucznych,

  • umiesz programować roboty Krauss Maffei oraz Wittmann

  • nie jest Ci obca wiedza z zakresu programowania i diagnostyki sterowników Siemens oraz automatyki przemysłowej

  • znasz środowisko programistyczne TIA Portal oraz posiadasz ogólną wiedzę z zakresu sieci przemysłowych i informatycznych

  • masz uprawnienia SEP do 1 kV

  • znasz mechanizmy automatyki przemysłowej – sterowniki PLC, czujniki, falowniki, serwonapędy

  • jesteś gotowy do pracy dwuzmianowej

  • lubisz pracować w zespole

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów to dla Ciebie frajda

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • możliwości rozwoju zawodowego dla zaangażowanych pracowników – szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • pracę w firmie wykorzystującej nowoczesne technologie produkcyjne

  • poczucie współpracy i przyjazną atmosferę

  • rozbudowany system motywacyjny (premia motywacyjna, roczna, za dodatkowe kwalifikacje)

  • pakiet benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna dla pracownika i rodziny (liczni lekarze specjaliści, badania), grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej

  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku, świadczenia pieniężne na Święta)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz budowy form wtryskowych. Aktualnie grupa przedsiębiorstw Wirthwein zatrudnia w 22 zakładach w Europie, Azji i USA ponad 3.650 pracowników. Do grona odbiorców należą firmy z branży motoryzacyjnej, kolejowej, branży elektro i AGD oraz techniki medycznej.

Przewiń do profilu firmy