Automatyk

MIELE TECHNIKA SP Z O OO firmie

  • Łódź, 95-054 Ksawerów, Polska

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Miele Group jest wiodącym globalnym dostawcą wysokiej jakości sprzętu gospodarstwa domowego. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób w 47 krajach i zyskuje zaufanie klientów dzięki innowacyjnym produktom o wyrafinowanym wzornictwie i najwyższej jakości. Wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz innowacyjne technologie i doskonała reputacja marki stanowią podstawę dalszego pozytywnego rozwoju firmy.

W związku z planowanym uruchomieniem drugiej zmiany produkcyjnej w fabryce Miele w Ksawerowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Automatyk

Główne zadania:

  • podejmowanie działań naprawczych, instalacyjnych i serwisowych w systemach oraz na liniach produkcyjnych
  • analizowanie i usuwanie błędów w systemach
  • planowanie korekt i zmian w sterownikach PLC
  • sprawdzanie dostępności części zamiennych lub też zamawianie nowych komponentów
  • optymalizacja planów konserwacji i serwisu
  • odpowiedzialność za wdrożenie, rozruch i operacyjną obsługę maszyn
  • sprawdzanie serwisowanych urządzeń pod względem prawidłowo wykonanych napraw
  • uruchamianie tych urządzeń oraz prowadzenie późniejszej dokumentacji

Kluczowe wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane kierunki: elektronika, automatyka, mechatronika lub pokrewne)
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku odpowiedzialnym za obsługę lub utrzymanie całej linii produkcyjnej (preferowane branże: AGD lub automotive)
  • dobra znajomość technologii sterowania i programowania PLC (Siemens S7/Beckhoff)
  • znajomość z zakresu robotyki i programowania robotów jedno- i wieloosiowych
  • zdolności organizacyjne, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • znajomość środowiska MS Office, systemu SAP
  • znajomość jez. angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i czytanie dokumentacji

Oferujemy:

  • pracę w firmie o wysokich standardach jakościowych
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • niezbędne szkolenia
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • istotny wpływ na jakość produkowanych wyrobów poziomu premium
  • pakiet benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do posiłków

Osoby zainteresowanie prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk „aplikuj”

Place of work: | Type of employment: | Starting date:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy