Oferta pracy

Automatyk

VAN PUR S.A.O firmie

  • Łomża

    Łomża, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza i usuwanie awarii maszyn od strony sterowania, kontroli i automatyki,

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów sterowania i wizualizacji parku maszynowego,

  • modernizacja układów sterowania linii produkcyjnych oraz tworzenie aplikacji dla nowych obiektów,

  • uruchamianie i doskonalenie systemów sterowania,

  • przygotowanie i kontrola dokumentacji elektrycznej,

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne o profilu automatyka, robotyka lub elektronika (mile widziane wykształcenie wyższe techniczne),

  • aktualne uprawnienia SEP do 1 kV,

  • umiejętność diagnostyki oraz naprawy maszyn i urządzeń z zakresu automatycznego i elektrycznego

  • mile widziana znajomość i umiejętność programowania sterowników PLC, w szczególności SIMENS S5 i S7,

To oferujemy

  • samodzielna praca z realną możliwością rozwoju zawodowego w dynamicznej, polskiej firmie

  • wdrożenie do pracy przez doświadczonego pracownika

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • wypłata wynagrodzenia wraz z systemem premiowym

  • grupowe ubezpieczenie

  • pakiet socjalny

  • przyjazna atmosfera w energicznym, zgranym i ambitnym zespole

VAN PUR S.A.

Jesteśmy największą niezależną polską spółką piwowarską.

Nasza oferta obejmuje piwa oraz bezalkoholowe napoje słodowe.

Mamy opinię sprawdzonego i cenionego partnera handlowego

Przewiń do profilu firmy