Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

Zakłady Porcelany Stołowej "LUBIANA" S.A.

4 0005 500 brutto / mies.
  • Zakładowa 1, Łubiana (pow. kościerski)
    Łubiana (pow. kościerski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Zakładowa 1

Łubiana (pow. kościerski)

Twój zakres obowiązków

  • Usuwanie awarii, diagnostyka maszyn, udział przy budowie nowych maszyn

  • Tworzenie schematów elektrycznych w środowisku SEE lub podobnych

  • Czytanie schematów elektrycznych

  • Czytanie schematów pneumatycznych, hydraulicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie trwania nauki

  • Uprawnienia SEP 1 kV

  • Znajomość sterowników PLC

  • Systematyczne dokształcanie się

  • Podstawowa znajomości układów sterowania automatyki

  • Język angielski lub niemiecki - znajomość w stopniu komunikatywnym

  • Biegła obsługa komputera

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku automatyka

To oferujemy

  • Samodzielne, rozwojowe stanowisko w Firmie o długiej tradycji oraz stabilnej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym

  • Możliwość rozwoju

  • Udział w prężnym rozwoju firmy oraz realizację ciekawych projektów

  • Stabilne warunki pracy - umowa o pracę

  • System premiowy powiązany z realizacją celów

  • Szkolenia wg indywidualnych potrzeb

  • Ubezpieczenie w Pracowniczym Programie Emerytalnym

  • Pracę z dynamicznym zespołem w firmie z rozpoznawalną i uznaną marką

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 lub 7-15

  • Kompleksowe wsparcie wdrożeniowe w okresie adaptacji

  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny

  • Pakiety medyczne

  • Atmosferę opartą na pracy zespołowej

  • Dwuetapową rekrutację (pierwszy etap zdalny)

O nas

www.lubiana.com.pl

Zakłady Porcelany Stołowej „LUBIANA” S.A. wraz z Polskimi Fabrykami Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A. oraz Ćmielów Design Studio tworzą jedną z największych grup porcelanowych w Europie pod nazwą „ POLSKA GRUPA PORCELANOWA”, dysponującą rocznym potencjałem produkcyjnym o wolumenie blisko 20 000 ton.

Zakłady Porcelany Stołowej "LUBIANA" S.A. to największy i najnowocześniejszy producent wyrobów porcelanowych w Polsce i jeden z największych w Europie. Swoją działalność rozpoczęły w 1969 roku. Sprzedajemy nasze wyroby na rynku krajowym, jak i wielu rynkach zagranicznych. Udział eksportu w sprzedaży ogółem wynosi około 70%. Dostarczamy nasze produkty do blisko 40 krajów. Zatrudniamy łącznie 1450 osób

Jeśli chcesz współpracować z jedną z największych grup porcelanowych w Europie, rozwijać swój potencjał w ramach firmy nowoczesnej, będącej liderem w swojej branży, inspirować się ponad 200-letnim doświadczeniem trzech najbardziej rozpoznawalnych polskich marek w branży porcelanowej, czekamy właśnie na Ciebie.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.