Automatyk

Maspex

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ważna jeszcze 9 dni
    do: 17 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie właściwego funkcjonowania układów automatycznego sterowania w podległym obszarze,

  • Usuwanie bieżących awarii i usterek linii produkcyjnych w Zakładzie,

  • Analiza oraz inicjowanie działań usprawniających pracę linii technologicznych, maszyn i urządzeń,

  • Bieżący udział w pracach inwestycyjnych i modernizacyjnych,

  • Współpraca z innymi pracownikami działu technicznego oraz innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższe - profil elektryczny (preferowane kierunki: mechatronika, automatyka i robotyka lub pokrewne),

  • Znajomość podstaw automatyki i sterowania,

  • Znajomość podstaw programowania i diagnostyki sterowników PLC (np. Siemens, GeFanuc),

  • Umiejętność projektowania prostych układów automatyki oraz czytania i analizy schematów elektrycznych,

  • Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów,

  • Obowiązkowość, dyspozycyjność oraz umiejętność pracy w zespole,

  • Zaangażowanie w pracę oraz chęci rozwijania umiejętności zawodowych,

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz sumienności,

  • Ścisła współpraca wewnątrz działu i z działem produkcji,

  • Znajomość podstaw języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Dostęp do nowoczesnych technologii

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich: dobrowolną opiekę medyczną, dobrowolne ubezpieczenie na życie, możliwość korzystania z karty Multisport, działania dedykowane dla rodziny jak wyprawka dla pierwszoklasisty lub dofinansowania do wypoczynku dzieci, parking dla rowerów.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Maspex

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje