Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

PANASIUK JERZY LUXOR-MASZYNY DO ODPADÓW

6 5008 000 brutto / mies.
  • Choiny 57, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Choiny 57

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • programowanie sterowników PLC (Schneider, Siemens, IFM, Allen Bradley), przekaźników programowalnych (EASY, LOGO)

  • opracowywanie oprogramowania sterowników PLC dla nowych urządzeń, przeprowadzanie modyfikacji istniejących urządzeń

  • diagnoza i rozwiązywanie problemów na etapie uruchomienia linii oraz urządzeń

  • programowanie paneli operatorskich i systemów wizualizacji (PROFACE, Schneider, Siemens)

  • konfigurowanie i programowanie urządzeń takich jak: falowniki, czujniki

  • opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji technicznej urządzeń

  • przeprowadzanie szkoleń dla obsługi

  • wsparcie przy tworzeniu schematów elektrycznych, współpraca z klientem końcowym

  • uruchamianie systemów automatyki, prowadzenie uruchomienia bezpośrednio u klientów końcowych

  • pomoc przy instalowaniu instalacji sterowniczej na maszynach i liniach technologicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w kierunku automatyki, elektrycznym, mechatroniki

  • praktyczna umiejętność programowania sterowników PLC i paneli operatorski, przemienników częstotliwości (środowisko SoMachine, Tia Portal, Vijeo Designer, Proface), chęć uczenia się nowych środowisk programowych

  • znajomość sieci przemysłowych

  • odpowiedzialność, komunikatywność i umiejętność efektywnego organizowania własnej pracy

  • samodzielność w działaniu, ale także umiejętność pracy w zespole

  • znajomość zagadnień dotyczących elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej

  • uprawnienia SEP do 1kV

  • prawo jazdy kategorii B, dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • ciekawą pracę w polskiej firmie oferującej kompletne technologie do recyklingu odpadów,

  • dobrą atmosferę i satysfakcję z pracy,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • duże możliwości rozwoju (szkolenia, wyzwania zawodowe)

O nas

Firma funkcjonuje od roku 1995. Zajmuje się projektowaniem i realizacją instalacji sortowni odpadów, linii recyklingu, produkcji paliwa RDF, kompostowania odpadów organicznych oraz podobnymi w branży gospodarki komunalnej na terenie całego kraju. Jest także autoryzowanym przedstawicielem i dystrybutorem maszyn i urządzeń do recyklingu odpadów wiodących europejskich producentów.