Oferta pracy

TU/04/21/A
LENTEX S.A.

Automatyk

LENTEX S.A.O firmie

LENTEX S.A.

Powstańców Śląskich 54

Lubliniec

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące naprawy, diagnozowanie i usuwanie usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych w zakresie automatyki

  • Stałe kontrolowanie procesów produkcyjnych pod kątem ewentualnych usterek lub awarii

  • Wykonywanie operacji konserwacyjnych i zapobiegawczych w zakresie automatyki

  • Realizacja remontów maszyn i urządzeń

  • Realizacja procesów eksploatacji i napraw zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z eksploatacją, naprawami i przeglądami maszyn i urządzeń

  • Gospodarowanie częściami zamiennymi

  • Realizacja prac związanych z wprowadzeniem TPM

Nasze wymagania

  • Ogólna znajomość zasad elektryki, elektroniki, automatyki oraz budowy maszyn

  • Programowanie sterowników Siemens

  • Diagnostyka sieci profibus

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Praktyczna znajomość elektrycznych układów, sterowniczych i zasilających do 1 kV oraz powyżej 1 kV

  • Umiejętność konfigurowania podstawowych urządzeń elektronicznych

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do pracy zmianowej

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu Simatic S5 oraz S7

  • Uprawnienia SEP powyżej 1 kV

  • Uprawnienia do obsługi suwnic, wciągników

  • Obsługa wózków widłowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

    • Benefity

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • spotkania integracyjne

    • firmowa drużyna sportowa

    • program emerytalny

    • preferencyjne pożyczki

    • parking dla pracowników

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • dofinansowanie do prywatnej edukacji dzieci

    • dofinansowanie wypoczynku

    • dofinansowanie wakacji dzieci

    • wyprawka dla dziecka

    • wyprawka szkolna

    • paczki świąteczne

    • program rekomendacji pracowników

    • możliwość uzyskania uprawnień

    • inicjatywy dobroczynne

    LENTEX S.A.

    LENTEX SA to czołowy producent elastycznych wykładzin mieszkaniowych i obiektowych z PVC oraz wiodący na rynku polskim producent włóknin.

    LENTEX SA to firma łącząca ponad 100 - letnią tradycję z nowoczesnością, czego efektem jest znana marka i ugruntowana pozycja firmy na rynku w kraju i za granicą.

    Przewiń do profilu firmy
    Tak się u nas pracuje