Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk (m/k)

  • Garwolin, Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 22.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta, firmy międzynarodowej o zasięgu ogólnoświatowym, poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Garwolin, Mińsk Mazowiecki
    AUT/GAR/0819

    Obowiązki:

    • diagnostyka, usuwanie usterek i awarii maszyn i urządzeń technologicznych,
    • obsługa i programowanie urządzeń elektronicznych i układów automatyki: falowniki, regulatory, przetworniki, sterowniki programowalne PLC, serwonapędy itp.,
    • naprawa i konserwacja instalacji pneumatycznych w urządzeniach produkcyjnych,
    • zgłaszanie inicjatyw mających na celu optymalizację pracy urządzeń i instalacji, ograniczenie zużycia energii,
    • raportowanie w systemie MP2 wykonywanych prac i zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne,
    • wykonywanie przeglądów okresowych  wyznaczonych urządzeń według harmonogramu przeglądów,
    • montaż, naprawa i wymiana elementów automatyki,
    • aktualizacja dokumentacji technicznej w zakresie prowadzonych modernizacji (po konsultacji z inżynierem),
    • kalibracja i sprawdzanie sprzętu kontrolno-pomiarowego.

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne o specjalności elektryk-elektronik/automatyk,
    • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu automatyki tj. podstawowej diagnostyki oraz programowania urządzeń,
    • znajomość podstaw konstrukcji maszyn i urządzeń oraz ich warunków technicznych,
    • biegłość w czytaniu schematów elektrycznych,
    • podstawowa znajomość zagadnień mechanicznych,
    • posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego „E” uprawniającego do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych, energetycznych i gazowych na stanowisku eksploatacji,
    • umiejętność pracy w zespole.

    Pracodawca oferuje:

    • umowę o pracę,
    • samodzielność na stanowisku,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego,
    • pracę w międzynarodowym środowisku,
    • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa oraz wiele innych,
    • pracę w systemie zmianowym.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis