Automatyk (m/k)

DRÄXLMAIER

  • Spółdzielcza 45, Jelenia Góra
    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

DRÄXLMAIER

Spółdzielcza 45

Jelenia Góra

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych poprzez prewencyjne prace konserwacyjne oraz bieżące naprawy

  • Remonty maszyn i urządzeń produkcyjnych - diagnozowanie oraz usuwanie awarii i usterek w zakresie układów sterowania

  • Obsługa, programowanie, diagnozowanie sterowników PLC

  • Organizacja i prowadzenie dokumentacji technicznej

  • Kontrola urządzeń pod względem BHP w aspekcie zastosowanych rozwiązań technicznych

  • Dbałość o podnoszenie kluczowych wskaźników efektywności procesu utrzymania ruchu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym / elektromechanicznym / automatycznym

  • Umiejętność analizy dokumentacji technicznej

  • Znajomość schematów elektrycznych

  • Uprawnienia SEP 1 KV

  • Minimum podstawowa znajomość sterowników Siemens

  • Znajomość podstawowych zagadnień automatyki i budowy maszyn

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Umiejętność pracy w grupie, inicjatywa własna, zorientowanie na cel oraz gotowość do uczenia się

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego/ j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie będącej liderem w branży motoryzacyjnej

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Rozwój zawodowy

  • Nagrody jubileuszowe

  • Wyjątkowo bogaty pakiet benefitów Kafeteria MyBenefit, w tym m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport

  • Dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie

  • Dodatki świąteczne i urlopowe

  • Ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • dyżury lekarza w biurze

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • bezpłatne dojazdy na 10ciu trasach

Oferujemy ekscytujące miejsca pracy w rodzinnej firmie, z ponad 70 000 entuzjastów motoryzacji w ponad 20 krajach.

Czekamy na Twoje zgłoszenie online!

DRÄXLMAIER

Marka DRÄXLMAIER jest gwarantem innowacji i liderem na rynku motoryzacyjnym od ponad 60 lat. Każdego dnia ponad 75 000 pracowników w ponad 20 krajach na całym świecie projektuje i produkuje m. in. nowoczesne i ekskluzywne elementy wyposażenia wnętrz samochodowych i wiązki elektryczne. Naszymi Klientami są producenci samochodów z sektora Premium.

Przewiń do profilu firmy