Ta oferta pracy jest nieaktualna od 307 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk (m/k)

  • Łódź, Kutno, Piotrków Trybunalski, łódzkie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 14.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Do łódzkiego oddziału firmy naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kutno, Łódź, Piotrków Trybunalski
AA/WAW/0117
Wynagrodzenie brutto: 4 - 6 tys. zł
Opis stanowiska:
  • odpowiedzialność za stan techniczny  maszyn, urządzeń i narzędzi specjalnych oraz nadzór nad ich prawidłową eksploatacją,
  • przeprowadzanie inspekcji i konserwacji maszyn, urządzeń i narzędzi specjalnych zgodnie z harmonogramem i zakresem prac zawartym w planie konserwacji,
  • nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń  w zakresie BHP,
  • usuwaniu awarii z zachowaniem priorytetu dla maszyn sklasyfikowanych jako AA i A,
  • udział w projektach modernizacyjnych istniejących maszyn i urządzeń (programowanie Plc, Hmi, falowniki).
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne lub student ostatniego roku- preferowane kierunki:  Automatyka i robotyka; Elektrotechnika lub innej uczelni o zbliżonym profilu,
  • znajomość programowania sterowników PLC i HMI (preferowany Siemens Step7,Tia),
  • znajomość sieci komputerowych i przemysłowych (profibus, profinet),
  • chęć zdobycia doświadczenia w Dziale Utrzymania Ruchu oraz podnoszenia swoich kwalifikacji w zakresie najnowszych technologii,
  • umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej: schematy elektryczne, DTR,
  • umiejętność diagnostyki, analizy układów sterowania maszyn i urządzeń,
  • umiejętność podejmowania decyzji i ich rzeczowego uzasadniania,
  • uprawnienia SEP grupy E1 do 1kV,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz systemu Windows,
  • dodatkowym atutem będzie: podstawowa znajomość środowiska ePlan P8 ,  znajomość układów hydrauliki siłowej i pneumatyki, znajomość techniki napędowej (MoviDrive, Sinamics),
  • gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym.
Oferujemy:
  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych;
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków.

Aby zrobić kolejny krok w karierze zawodowej, prześlij CV klikając na przycisk Aplikuj. Oddaj swoją przyszłość w ręce profesjonalistów branży HR.

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

opis

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się