Oferta pracy

Automatyk

DOEHLER Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie w ruchu i zapewnienie poprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń w zakładach.

  • Utrzymanie sprawności działania systemów RCP oraz CCTV na terenie wszystkich zakładów produkcyjnych Doehler Sp. z o.o.

  • Nadzór nad oraz utrzymanie w aktualności dokumentacji maszyn i urządzeń.

  • Wykonywanie prac związanych z przebudową i budową nowych urządzeń przemysłowych.

  • Udział w pracach przygotowawczo-koncepcyjnych do przebudów i modernizacji instalacji.

  • Diagnostyka i naprawy przemysłowych sieci telekomunikacyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego lub średniego technicznego w zakresie automatyki, robotyki, elektryki bądź pokrewne.

  • Uprawnień grupy 1 (elektryczne) w zakresie eksploatacji, konserwacji, remontów.

  • Znajomości układów sterowania elektrycznego, pneumatycznego i hydraulicznego.

  • Umiejętności czytania oraz modyfikowania programów PLC oraz wizualizacji opartych o sprzęt i oprogramowanie firmy Siemens (S7-300/400, S7-1200/1500, Step7, WinCC Flexible, TIA Portal).

  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych oraz P&ID.

  • Umiejętności programowania i obsługi elementów automatyki (sterowników PLC, paneli operatorskich, falowników, regulatorów, itp.) w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia diagnostyki i usunięcia awarii.

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie w realizacji celów.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę czas określony, docelowo na czas nieokreślony.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Rozbudowany pakiet benefitów i świadczeń socjalnych m.in. ubezpieczenie na życie i opieka medyczna za symboliczne 1 zł oraz korzystne warunki dla członków rodziny.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w formie szkoleń oraz kursów językowych, w tym bezpłatny dostęp do platformy językowej eTutor.

  • Zatrudnienie – od zaraz, po sprawdzeniu kwalifikacji i kompetencji.

DOEHLER Sp. z o.o.

Grupa Döhler jest międzynarodową firmą, która produkuje soki NFC, koncentraty soków, zaprawy, emulsje, barwniki, susze oraz aromaty naturalne z owoców i warzyw, a także dostarcza zintegrowane rozwiązania systemowe dla przemysłu spożywczego.

Obecnie poszukujemy osoby, która posiada przynajmniej kilkuletnie doświadczenie w obszarze utrzymania sprawności parku maszynowego, diagnostyki, kontroli i naprawy urządzeń, układów oraz maszyn w zakładzie produkcyjnym.

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dowiedz się więcej o Pracodawcy:

Benefity:

W Döhler Sp. z o.o. oferujemy o wiele więcej, niż stałe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.

Rozwijamy i udoskonalamy naszą ofertę benefitów, aby były dla naszych pracowników jak najbardziej atrakcyjne.

•Dbamy o Ciebie i Twoją rodzinę

Pakiet medyczny dla Ciebie z możliwością rozszerzenia go na członków rodziny. Podstawowa składka dla pracownika zaczyna się już od 1zł! Oferta grupowego ubezpieczenia na życie również z opcją objęcia ochroną dorosłych członków rodziny.

•Stawiamy na dobrą atmosferę

Kultura konstruktywnego feedbacku, pozytywna atmosfera w pracy, budżet na spotkania integracyjne, akcje

z udziałem pracowników: coroczne dni otwarte dla dzieci naszych pracowników, pikniki pracownicze, zabawy mikołajkowo-wigilijne, regularne poczęstunki z różnych okazji, konkursy, system płatnych poleceń do pracy.

•Dbamy o Twój rozwój

Dofinansowanie podnoszenia kompetencji w formie studiów związanych z wykonywaną pracą, program wspierający naukę języków obcych, szkolenia wewnętrzne, budżet szkoleń dla potrzeb szkoleń zewnątrz zakładowych.

Proces rekrutacji:

•Aplikacja online za pośrednictwem serwisu ogłoszeniowego, lub offline- CV dostarczone do zakładu

•Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami, jako etap preselekcji

•Rozmowa z kierownikiem, do którego prowadzona jest rekrutacja oraz specjalistą HR. Test językowy (o ile jest on wymagany na danym stanowisku).

•Oferta współpracy dla wybranego kandydata. Informacja zwrotna do pozostałych osób, które nie zostały wybrane.