Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk - Mechanik

MISPOL SA

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

MISPOL SA

Octowa 1

Nowe Miasto

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie w ruchu instalacji, maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych w obszarze elektryki i automatyki,

  • konserwacja oraz naprawa maszyn i urządzeń,

  • bieżąca kontrola stanu maszyn i wykonywanie prac prewencyjnych,

  • kontrola stanu części zamiennych,

  • diagnostyka awarii i nieprawidłowości funkcjonowania maszyn,

  • współpraca z pracownikami innych działów firmy przy rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z obsługą serwisową maszyn,

  • zarządzanie dokumentacją techniczną,

  • raportowanie wyników, analiza i propozycja usprawnień,

  • udział w projektach inwestycyjnych w zakresie automatyzacji produkcji.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,

  • doświadczenie w naprawach oraz rozwiązywaniu problemów związanych z automatyką i elektryką,

  • mile widziane jest doświadczenie w pracy ze sterownikami PLC oraz panelami HMI,

  • mile widziane jest doświadczenie w pracy z serwonapędami (Mitsubishi Electric),

  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną (rysunek techniczny oraz schematy elektryczne),

  • aktualne uprawnienia min. do 1 kV mile widziane,

  • badania sanitarno-epidemiologiczne,

  • zaangażowanie, samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • pakiet premii,

  • posiłki regenerujące dla pracowników,

  • dodatki pieniężne do aktywności sportowych i kulturalnych,

  • wyprawkę przedszkolną i szkolną dla dziecka,

  • możliwość ubezpieczenia grupowego pracownika i jego rodziny,

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej.

O nas

Mispol S.A. to liczący się na rynku producent karmy mokrej dla psów i kotów, współpracujący z wiodącymi sieciami handlowymi oraz dystrybutorami, w całej Europie.