Ta oferta pracy jest nieaktualna od 55 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk/ Mechanik budowy maszyn

  • Ełk, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ANIMEX FOODS jest największą na rynku polską firmą specjalizującą się w produkcji więdlin i mięsa. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berliniki, Morliny, Yano, Mazury czy Morlinki.

    Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Ełk

    Główne zadania:

    • znajomość możliwości technicznych maszyn i urządzeń
    • prowadzenie przeglądów i napraw maszyn sterowanych numerycznie
    • bieżące programowanie maszyn pod potrzeby produkcji zgodnie z programem
    • naprawa i konserwacja urządzeń aparatury kontrolno-pomiarowej
    • współpraca z innymi działami utrzymania ruchu
    • przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie techniczne (elektryk, automatyk, elektrotechnik, mechanik)
    • mile widziany 1-rok doświadczenia na podobnym stanowisku
    • mile widziane uprawnienia elektryczne
    • umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność (praca zmianowa)

    Oferujemy:

    • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie + premia za wydajność pracy
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia
    • posiłek regeneracyjny w trakcie pracy oraz strój roboczy
    • możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
      (świąteczne paczki żywnościowe, wczasy pod gruszą)
    Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty w siedzibie firmy ul. Suwalska 86, pok. 114,116 lub za pomocą przycisku Aplikuj

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Klauzula informacyjna o administratorze danych osobowych w procesie rekrutacji

    1. [Administrator Danych Osobowych] Administratorem danych osobowych podanych przez osobę przesyłającą dokumenty aplikacyjne są wspólnie spółki Grupy Smithfied Polska związane porozumieniem o współadministracji dalej: Współadministratorzy. Wyciąg z przedmiotowego porozumienia został opublikowany
    na stronie www.animex.pl oraz www.agriplus.pl (w zakładce „Dane osobowe”). To te podmioty wspólnie ustalają cele i sposoby przetwarzania Twoich danych osobowych.

    Współadministratorzy wyznaczyli następujący punkt kontaktowy dla osób, których dane dotyczą: Biuro Ochrony Danych Osobowych Smithfield Polska:
    ul. Chałubińskiego 8, 00 – 613 Warszawa, adres mailowy: [email protected] oraz [email protected]

    Współadministratorzy celem bieżącego monitorowania prawidłowego przestrzegania zasad ochrony danych osobowych powołali Inspektora Danych Osobowych, możesz się z nim skontaktować pod adresem, wskazanym powyżej lub elektronicznie wysyłając wiadomość na adres: [email protected]
    lub [email protected]

    2. [Cel] Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    3. [Odbiorcy] Odbiorcami Twoich danych osobowych są dostawcy towarów i usług niezbędnych do realizacji ww. celów oraz podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa, w tym organy państwowe.

    4.[Okres przechowywania] Twoje dane osobowe będą przechowywane do czasu wycofania przez Ciebie zgody, jednak nie dłużej niż przez okres prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia innych rekrutacji wymaga odrębnej zgody.

    5. [Prawa] Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, jak również prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Ci prawo w dowolnym momencie wycofać wyrażoną zgodę, a wycofanie zgody może nastąpić przez jednostronne oświadczenie i nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    6.[Zautomatyzowane podejmowanie decyzji] Dane osobowe przetwarzane na potrzeby rekrutacji nie będą poddane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

    7.Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

    8.[Podstawa prawna] Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.