Automatyk mechanik

  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 22.03.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 21.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zadania:

    • Bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych;
    • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii;
    • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych.

    Wymagania:

    • Średnie wykształcenie techniczne najlepiej związane z automatyką /elektroniką /robotyką maszyn i urządzeń;
    • Znajomość zagadnień z zakresu elektro-automatyki i pneumatyki przemysłowej;
    • Znajomość czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej;
    • Znajomość zagadnień związanych ze sterowaniem maszyn przemysłowych;
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane;
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Świadectwo kwalifikacyjne SEP E grup:1 lub 2 albo 3.

    Oferujemy:

    Szkolenie przygotowujące do pracy na w/w stanowisku
    Atrakcyjne wynagrodzenie
    Dodatkowy pakiet medyczny
    Ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.