Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk – Mechanik Maszyn

ABAKUS OKNA S.A.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowego działania parku maszynowego w zakładzie produkcyjnym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, mechanika lub pokrewne),

  • znajomość zagadnień związanych z konserwacją i naprawą maszyn,

  • znajomość zagadnień związanych z mechaniką, elektryką oraz automatyką,

  • umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • zaangażowanie.

To oferujemy

  • umowę o pracę w wiodącej firmie z branży stolarki okiennej,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

Abakus Okna S.A. to czołowy producent wysokiej jakości stolarki PVC oraz ślusarki aluminiowej. Posiada jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie Środkowo-Wschodniej, nie bez powodu usytuowany na Podlasiu – najbardziej zielonym regionie kraju. Produkty Abakus Okna S.A. to synonim innowacyjności i proekologiczności. Bazując na ponad 25 latach doświadczeń, firma wdrożyła unikalny, zintegrowany system zarządzania i jakości produkcji – IRMC Production, który odpowiada zarówno za perfekcyjne wykonanie nawet najśmielszych konstrukcji okienno-drzwiowych, jak i zaimplementowanie ekostandardów opracowanych przez liderów.

Przewiń do profilu firmy