Ta oferta pracy jest nieaktualna od 276 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

automatyk-mechanik

  • Świnoujście, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 24.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    HKScan Poland sp. z o.o. – największy producent boczku w Zachodniopomorskiem
    poszukuje pracowników produkcji - kandydatów na stanowisko
    Miejsce pracy: Świnoujście
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Zadania na stanowisku:

    • zapewnienie ciągłości pracy zespołów produkcyjnych
    • udział w uruchomieniu i rozruchu maszyn, ich naprawach i przeglądach
    • definiowanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do naprawy lub wymiany
    • działania prewencyjne celem utrzymania jak najwyższej wydajności zespołu produkcyjnego
    • zapewnienie utrzymania właściwego stanu technicznego maszyn i urządzeń
    • dokonywanie konserwacji i przeglądów okresowych

    Wymagane kwalifikacje i umiejętności:

    • wykształcenie średnie techniczne (preferowany kierunek: automatyka, robotyka, elektronika o profilu automatyki przemysłowej)
    • praktyczna umiejętność programowania i uruchamiania systemów klasy PLC
    • umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych oraz schematów P&ID
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • zaangażowanie i determinacja w realizacji zadań
    • samodzielność, decyzyjność, dobra organizacja pracy
    • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie przetwórstwa spożywczego
    • dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • wynagrodzenie od 4500-7000 zł brutto w zależności od umiejętności i doświadczenia
    • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
    • rozwój zawodowy - szkolenia podnoszące kompetencje
    • możliwość kreowania swojej ścieżki kariery – wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności
    • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (paczki i bony świąteczne, dopłaty do wyprawki szkolnej dla dzieci, pożyczki zakładowe)
    • spotkania integracyjne pracowników i ich rodzin
    • przyjazną atmosferę, dobre standardy pracy w międzynarodowym środowisku

    Jeśli chcesz stać się częścią naszego zespołu – prześlij swoje CV z klauzulą o ochronie danych osobowych o treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.)”
    • mailowo za pomocą APLIKUJ
    • lub przekaż je osobiście do siedziby naszej firmy – HKScan Poland sp. z o.o., ul. Wrzosowa 9 Świnoujście-Warszów
    Na zgłoszenia czekamy do 31 grudnia 2017 roku.
    W razie pytań – zadzwoń: nr tel. 91 322 54 00. Chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.
    HKScan Poland sp. z o.o. - producent branży mięsnej. Od ponad 10 lat zakład w Świnoujściu produkuje wysokojakościowy paczkowany bekon, głównie na rynek skandynawski. Fabryka należy do skandynawskiego koncernu HK Scan Group, zatrudniającego ponad 10 tys. osób.
    bottom