Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk - Mechanik

  • Tarnów, Żabno, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 26.09.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Żabno k. Tarnowa

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektryka, mechanika)
    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
    • Uprawnienia elektryczne do 1kV, będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej
    • Bezkonfliktowości
    • Mile widziane doświadczenie w Firmie produkcyjnej
    • Dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana)
    • Gotowość do ewentualnej pracy w systemie zmianowym

    Zakres obowiązków:

    • Wykonywanie prac bieżących i długoterminowych w celu utrzymania ruchu maszyn produkcyjnych
    • Współpraca przy usprawnianiu linii produkcyjnej
    • Współpraca z liderami produkcji

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w  międzynarodowym młodym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Stabilność zatrudnienia

    Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV + LM)
    z zaznaczeniem stanowiska za pomocą przycisku aplikuj.

    Niekompletne zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

    W ofercie prosimy o załączenie klauzuli dotyczącej
    przetwarzania danych osobowych.