Ta oferta pracy jest nieaktualna od 494 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk - mechanik Utrzymania Ruchu

  • Lubicz Górny (pow. toruński), kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 11.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zadania:

    • bieżące usuwanie awarii i usterek urządzeń produkcyjnych
    • wykonywanie remontów, przeglądów, konserwacji i regulacji przy urządzeniach produkcyjnych (maszyny pakujące i im podobne)
    • dokonywanie kontroli sprężarek, osuszaczy, filtrów i instalacji
    • rejestrowanie wszystkich czynności w SAP
    • uczestniczenie w grupach wykonujących analizy GS, GSTD, BDA a następnie wykonywanie zadań wynikających z tych analiz
    • uczestnictwo w szkoleniach i kursach organizowanych przez firmę

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie techniczne
    • mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze automatyki przemysłowej
    • umiejętność obsługi komputera (MS Outlook, Word, Excel);
    • mile widziana znajomość SAPa
    • świadectwo kwalifikacyjne eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji i remontów urządzeń
      - Grupa 2, pkt 2; 4; 5; 6; 7
      - Grupa 3, pkt 6; 7; 8
    • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
    • znajomość zasad eksploatacji, jakie wynikają z przepisów o Dozorze Technicznym dla urządzeń dźwigowych i zbiorników ciśnieniowych
    • kompetencje (etyka oraz wartości, fachowość, efektywna komunikacja, praca zespołowa, osiąganie znakomitych wyników, ocenianie oraz rozwiązywanie problemów)
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży FMCG
    • Ambitne wyzwania zawodowe
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • Rozwój kariery poprzez regularny feedback i coaching
    • Miłą atmosferę pracy
    • Bogaty pakiet socjalny

    Miejsce pracy:

    Lubicz Górny (pow. toruński)