Ta oferta pracy jest nieaktualna od 56 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk/ Mechatronik

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-07-24

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy przedsiębiorstwem

o światowym zasięgu

- dostawcą wyrobów

dla branży motoryzacyjnej.

Zatrudniamy ponad
12 000 pracowników.

Konstruujemy, wytwarzamy

i dystrybuujemy

wysokiej jakości

innowacyjne
komponenty

samochodowe o lekkiej konstrukcji

– sprężyny techniczne

i pokrewne produkty.

Należymy do

czołowych producentów

tej branży w Europie,

Stanach Zjednoczonych

i Ameryce Południowej.

Jesteśmy obecni

także na rynkach azjatyckich.

W 2015 roku rozpoczęliśmy

działalność w Polsce.

Mubea Automotive Poland sp. z o.o.

Adres:

Zimna Wódka

ul. Europejska 9

47-143 Ujazd

rekrutacja@mubea.com

Aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów poszukujemy pilnie kandydatów / kandydatek do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Gliwice

w zakładzie Mubea Automotive Poland sp. z o.o.
w Zimnej Wódce (Gmina Ujazd)

Zadania:

  • projektowanie i uruchamianie procesów produkcyjnych
  • rozwój technologii
  • optymalizacja i racjonalizacja procesów technicznych
  • programowanie sterowników PLC
  • rozwiązywanie problemów

Wymagania:

  • tytuł inżyniera mechatronika lub porównywalny
  • praktyczne doświadczenie ze sterownikami PLC, idealnie z produktami Siemensa lub Beckhoff
  • praktyczne doświadczenie w sterowaniu robotami
  • praktyczne doświadczenie z technologią serwonapędów elektrycznych, idealnie Bosch-Rexroth oraz doświadczenie z systemami magistralowymi
  • podejście analityczne, niezależność w pracy
  • znajomość pakietu Office

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia (pierwsza umowa na 1 rok)
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • pracę w nowo powstałym, nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z branży automotive
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W razie dodatkowych pytań, proszę o kontakt pod numerem
telefonu 77/ 549 30 41

Więcej informacji na temat grupy Mubea znajdą Państwo na stronie

www.mubea.com

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się