Ta oferta pracy jest nieaktualna od 331 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk/ Mechatronik

  • Krapkowice, Strzelce Opolskie, Zimna Wódka (pow. strzelecki), opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy przedsiębiorstwem

    o światowym zasięgu

    - dostawcą wyrobów

    dla branży motoryzacyjnej.

    Zatrudniamy ponad
    12 000 pracowników.

    Konstruujemy, wytwarzamy

    i dystrybuujemy

    wysokiej jakości

    innowacyjne
    komponenty

    samochodowe o lekkiej konstrukcji

    – sprężyny techniczne

    i pokrewne produkty.

    Należymy do

    czołowych producentów

    tej branży w Europie,

    Stanach Zjednoczonych

    i Ameryce Południowej.

    Jesteśmy obecni

    także na rynkach azjatyckich.

    W 2015 roku rozpoczęliśmy

    działalność w Polsce.

    Mubea Automotive Poland sp. z o.o.

    Adres:

    Zimna Wódka

    ul. Europejska 9

    47-143 Ujazd

    rekrutacja@mubea.com

    Aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów poszukujemy pilnie kandydatów / kandydatek do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Krapkowice, Strzelce Opolskie, Zimna Wódka (pow. strzelecki)

    w zakładzie Mubea Automotive Poland sp. z o.o.
    w Zimnej Wódce (Gmina Ujazd)

    Zadania:

    • projektowanie i uruchamianie procesów produkcyjnych
    • rozwój technologii
    • optymalizacja i racjonalizacja procesów technicznych
    • programowanie sterowników PLC
    • rozwiązywanie problemów

    Wymagania:

    • tytuł inżyniera mechatronika lub porównywalny
    • praktyczne doświadczenie ze sterownikami PLC, idealnie z produktami Siemensa lub Beckhoff
    • praktyczne doświadczenie w sterowaniu robotami
    • praktyczne doświadczenie z technologią serwonapędów elektrycznych, idealnie Bosch-Rexroth oraz doświadczenie z systemami magistralowymi
    • podejście analityczne, niezależność w pracy
    • znajomość pakietu Office

    Oferujemy:

    • stabilność zatrudnienia (pierwsza umowa na 1 rok)
    • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
    • pracę w nowo powstałym, nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z branży automotive

    Jeśli oferta nasza zainteresowała Pana (Panią), prosimy
    o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny klikając w przycisk aplikowania.

    W razie dodatkowych pytań, proszę o kontakt pod numerem
    telefonu 77/ 549 30 41

    Więcej informacji na temat grupy Mubea znajdą Państwo na stronie

    www.mubea.com