Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk - Mechatronik

CHIPITA POLAND SP. Z O.O.

  • Wysoka 31, Tomaszów Mazowiecki
    Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Wysoka 31

Tomaszów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn produkcyjnych w tym samodzielnie wykonywanie prac w zakresie elektroniki, automatyki i elektrotechniki,

  • Diagnozowanie, wyszukiwanie i usuwanie usterek i uszkodzeń maszyn,

  • Eliminowanie nieplanowanych przestojów,

  • Wdrażanie działań usprawniających pracę maszyn i urządzeń

  • Skuteczne usuwanie awarii i podejmowanie działań korygujących na liniach produkcyjnych w zakresie automatyki,

  • Udział w projektach wdrożeniowych i usprawniających

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, minimum średnie o kierunku automatyka przemysłowa / mechatronika / elektronika / elektrotechnika

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane w firmie produkcyjnej branży spożywczej,

  • Uprawnienia SEP eksploatacyjne, uprawnienia energetyczne typu E1 (elektryczne).

  • Uprawnienia zawodowe dodatkowe:

  • Uprawnienia energetyczne typu E2 (cieplne).

  • Uprawnienia energetyczne typu E3 (gazowe)

  • Obsługa sterowników PLC w tym umiejętność diagnozowania awarii, analizowania programów sterowania i wprowadzania zmian

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,

  • Znajomość systemów napędowych: silników elektrycznych, serwonapędów,

  • Praktyczne umiejętności diagnozowania oraz usuwania usterek maszyn,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie – odpowiednie do posiadanych kwalifikacji,

  • Możliwość rozwoju kompetencji technicznych,

  • Pracę w młodym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Chipita (strona: www.chipita.com) to szybko rozwijająca się firma FMCG o silnym zasięgu międzynarodowym. Chipita jest obecna na arenie międzynarodowej w 3 głównych kategoriach produktów: rogaliki i podobne produkty z ciasta, przekąski na bazie pieczywa (Bake Rolls) oraz pozostałe wyroby. Nasze wyroby są wytwarzane w 16 zakładach zlokalizowanych w 10 różnych państwach. Są sprzedawane konsumentom łącznie w 55 krajach, bezpośrednio lub za pośrednictwem partnerów strategicznych.

Przewiń do profilu firmy