Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk mechatronik

Contrologic Maciej UrbańskiO firmie

  • Jana Długosza 59, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Contrologic Maciej Urbański

Jana Długosza 59

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • dobór rozwiązań automatyki i mechatroniki i późniejsze ich wdrażanie w maszynach

  • tworzenie i modyfikacje dokumentacji technicznej układów automatyki

  • modyfikacje programów PLC i HMI

  • nadzór nad zamówieniami podzespołów i części w firmach zewnętrznych

  • udział w uruchamianiu i testach maszyn – prace elektryczne i mechaniczne

Nasze wymagania

  • pasja i zainteresowania techniczne

  • wiedza techniczna w zakresie automatyki i mechatroniki

  • podstawowe doświadczenie w pracy z układami sterowania PLC, HMI

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • wiedza w zakresie działania mechanizmów, napędów, układów pneumatycznych, sensoryki spotykanych w przemyśle.

  • doświadczenie zawodowe w przemyśle (utrzymanie ruchu, ale nie skreślamy osób z nieco mniejszym doświadczeniem, ale za to dobrą bazą (np. po technikum automatyka / mechatronika, hobbystów elektroników)

  • umiejętność wykonania prac mechanicznych (osoba dla której praca wiertarką, szlifierką nie będzie problemem)

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań

  • prawo jazdy kat. B (czynne)

  • uprawnienia SEP 1KV

To oferujemy

  • pozytywną atmosferę pracy w gronie specjalistów

  • namacalne wyniki pracy, dające dużą satysfakcję zawodową

  • dobra lokalizacja naszego biura w centrum Wrocławia

  • praca jednozmianowa bez delegacji, także hybrydowa

  • bezpłatne miejsca parkingowe

  • premie urlopowe i świąteczne

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Firma Contrologic od kilkunastu lat wdraża rozwiązania doskonalące proces produkcyjny. Obszarem naszych działań jest głównie automatyka przemysłowa i mechatronika.

Cechą naszych wykonań jest wysoce indywidualny charakter, a metody osiągnięcia celów są równie liczne jak liczne są konfiguracje maszyn i linii produkcyjnych. Dlatego też poszukujemy osoby o otwartym umyśle, dla której automatyka i mechatronika to nie tylko wyuczony zawód, ale przede wszystkim pozytywna pasja i wyzwanie.

Nie jesteśmy korporacją. Dla nas liczy się Twoja wiedza i kreatywność, a nie godziny spędzone na spotkaniach i ilość wypełnionych tabelek. Mamy elastyczne podejście do pracy dlatego może się ona odbywać w trybie hybrydowym.

Przewiń do profilu firmy

Zobacz czym się zajmujemy!

www.contrologic.pl

Facebook - facebook.com/contrologic.wro

Youtube - https://www.youtube.com/channel/UCfHoBazKJuuY-2-GT2vYq-w/videos