Ta oferta pracy jest nieaktualna od 501 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk Mechatronik

  • Wrocław, Błonie (pow. średzki), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 01.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Błonie koło Środy Śląskiej.

    Wymagania:

    • znajomość zagadnień z dziedziny mechaniki, mechatroniki, automatyki,
    • znajomość programowania sterowników PLC,
    • znajomość zagadnień pneumatyki i podstaw hydrauliki,
    • znajomość rysunku technicznego i czytania schematów,
    • znajomość systemów wizyjnych,
    • znajomość programowania robotów,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • wysoka kultura osobista,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • dyspozycyjność (możliwość wyjazdów służbowych – transfery maszyn, zakup nowych maszyn u zagranicznych dostawców), praca w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22 pon-piątek),
    • prawo jazdy kat. B.

    Zakres obowiązków:

    • kompleksowe naprawy maszyn, głównie z nastawieniem na mechanikę,
    • wykonywanie przeglądów maszyn,
    • wykonywanie modernizacji i usprawnień maszyn.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku, w prężnie rozwijającej się firmie,
    • przyjazne miejsce pracy,
    • bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do Multisport, karnetów na basen kultury i rozrywki, kolonii dla dzieci; świadczenia świąteczne, paczki dla dzieci, wczasy pod gruszą, kasa zapomogowo-pożyczkowa),
    • opieka medyczna Luxmed w preferencyjnych warunkach, możliwość dołączenia rodziny lub partnera,
    • przyzakładowa fundacja pomocy pracownikom w potrzebie,
    • bezpłatne kursy języka angielskiego,
    • coroczny piknik firmowy z muzyką na żywo,
    • udział w sportowych imprezach charytatywnych.

    Fresenius Kabi zatrudnia ponad 33 000 osób na całym świecie. Wszyscy wspólnie pracujemy nad poprawą jakości życia pacjentów. Jednostka produkcyjna Clinico Medical Sp. z o.o. w Błoniu pod Wrocławiem, obchodzi w tym roku 20 lat swojej działalności i zatrudnia około 1500 osób. Od 2005 roku firma jest członkiem koncernu Fresenius Kabi. Produkujemy wyroby medyczne jednorazowego użytku, służące po podawania żywienia klinicznego, leków i krwi. Nasze aparaty medyczne stosuje się w leczeniu krytycznych i przewlekłych chorób, m.in. cukrzycy, chorób nerek i nowotworowych.

    Zainteresowane osoby, prosimy o przesyłanie swoich aplikacji, klikając na przycisk „Aplikuj”.

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".