Oferta pracy

Automatyk

Wipasz S.A.O firmie

Wipasz S.A.

Siteńska 26

Międzyrzec Podlaski

Firma WIPASZ S.A. nowoczesna firma korzystająca z najnowszych rozwiązań technologicznych,
lider w produkcji pasz i świeżego mięsa z kurczaka

CZEKA WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Firma WIPASZ S.A. od ponad 25 lat to największy polski producent pasz dla drobiu, trzody i bydła oraz lider w produkcji świeżego mięsa z kurczaka.
Czując się odpowiedzialnym za zdrowe i bezpieczne żywienie ludzi, chcemy, żeby nasi konsumenci kupowali żywność z pełną świadomością i przekonaniem dobrego wyboru. Sukcesy jakie odnosi nasza Firma zawdzięczamy pracownikom o otwartych umysłach, chłonnych najnowocześniejszych rozwiązań, którzy identyfikując się z wizją Zakładu poprzez sumienne i innowacyjne wykonywanie swoich obowiązków, przyczyniają się do jego rozwoju.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Automatyk
Miejsce pracy:
Wipasz S.A.
Zakład Drobiarski Międzyrzec Podlaski

Zakres obowiązków:

  • Prace związane z automatyką wykonawczą na terenie Zakładu
  • Przeprowadzanie czynności konserwacyjnych, modernizacyjnych oraz remontów
  • Wspieranie produkcji w zakresie obsługi, konfiguracji i uruchamiania parku maszynowego
  • Usprawnianie procesu produkcyjnego

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe na kierunkach: automatyka, mechatronika, elektronika itp.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Znajomość obsługi i programowania sterowników PLC, częstotliwości oraz serwonapędów
  • Gotowości do podjęcia pracy w ruchu ciągłym
  • Motywacji do pracy

Naszym kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Solidne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet socjalny
  • Szkolenia i rozwój
  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy
  • Wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne