Logo Pracuj.pl

Automatyk - Robotyk

FPM S.A.O firmie

  • Mikołów, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

FPM S.A.

Towarowa 11

Mikołów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Praca na stanowisku automatyka - robotyka

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w kierunku: Automatyka i Robotyka.
  • Doświadczenie na stanowisku automatyka, projektanta układów sterowania maszyn i urządzeń (mile widziane).
  • Dobra znajomość Autocad, Solidworks.
  • Umiejętność projektowania układów sterowania i doboru urządzeń.
  • Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej, hydraulicznej.
  • Wiedza z dziedziny systemów bezpieczeństwa maszyn.
  • Dobra znajomość napędów asynchronicznych.
  • Wiedza z zakresu układów hydrauliki.
  • Znajomość języka angielskiego - w stopniu komunikatywnym pozwalającym na swobodne poruszanie się po dokumentacji technicznej.
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B.
  • Dyspozycyjność - gotowość do kilkudniowych krajowych wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Wynagrodzenie wraz z systemem premiowym dostosowane do posiadanych kwalifikacji.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia swojej wiedzy i kompetencji.
  • Pracę w doświadczonym i zgranym zespole.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do karty sportowej, ZFŚS.
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (bezpłatne wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne, itp.).

FPM S.A. to polska firma z wieloletnimi tradycjami przemysłowymi i nowoczesnym wyposażeniem techniczno-produkcyjnym, specjalizująca się w produkcji maszyn i urządzeń dla branży energetycznej i ciepłowniczej. Od 2015 roku funkcjonuje w ramach grupy TDJ i dostarcza wysokiej jakości produkty na rynek krajowy oraz zagraniczny.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Automatyk - Robotyk, Towarowa 11, Mikołów