Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Projektowe Inmet Sp. z o.o.O firmie

  • Mikołów

    Mikołów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • udział w opracowywaniu koncepcji projektów urządzeń i linii technologicznych przeznaczonych dla przemysłu maszynowego

  • współpraca z działem konstrukcyjnym

  • tworzenie dokumentacji elektrycznej projektowanych przez firmę maszyn i urządzeń

  • tworzenie i wdrażanie oprogramowania sterującego budowanych urządzeń,

  • nadzór nad procesem wykonywania instalacji elektrycznej

  • uczestnictwo w uruchomieniach,

  • współpraca z dostawcami sprzętu i oprogramowania

  • zmiany programowe usprawniające prace linii,

Nasze wymagania

  • wykształcenia średnie lub wyższe, preferowany kierunek automatyka/elektrotechnik

  • wiedzy ogólnej na temat systemów sterowania

  • umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji elektrycznej

  • znajomość sieci przemysłowych, m.in. Profibus, Ethernet,

  • umiejętność programowania sterowników produkcji Beckhoff, mile widziana znajomość sterowników Simens

  • doświadczenie w programowaniu i uruchamianiu sterowników PLC, wizualizacje HMI

  • znajomość środowiska Lenze, SEW,

  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem maszyn

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • gotowości do rozwiązywania problemów technicznych i kreatywnego podejścia

  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziane doświadczenie zawodowe

To oferujemy

  • możliwość pracy w branży produkcyjnej przy realizacji ciekawych pod względem technicznym projektów

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego – docelowo przyjęty pracownik ma objąć stanowisko kierownika działu automatyki

  • szkolenia

  • opiekę medyczną

  • niezbędne wyposażenie

Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Projektowe Inmet Sp. z o.o.

Miejscowości wykonywania pracy: Mikołów, w miarę potrzeb wyjazdy na terenie Polski

Przewiń do profilu firmy