Oferta pracy

Automatyk

MEBLOMASTER GRYGLAS KRASZEWSKI SPÓŁKA JAWNAO firmie

  • Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

O NAS

Kilka słów

Firma Meblomaster® specjalizuje się w produkcji mebli od 1993 roku. W naszej ofercie znajdują się meble biurowe, łazienkowe, systemowe, pokojowe, przedpokojowe, kuchenne, zestawy pokojowe, stoliki i biurka komputerowe, stoliki RTV, komody, półki, regały, ławy oraz wiele innych w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Wysoka jakość materiałów i półfabrykatów, w które firma zaopatruje się w większości u polskich producentów sprawiają, że elegancja oraz wygoda wszystkich wyrobów zyskuje uznanie wielu Nabywców. Dzięki zaufaniu naszych Klientów jesteśmy widoczni na rynku polskim, jak również zagranicznym. Nasze wyroby projektowane są zgodnie z aktualnymi trendami rynkowymi i dlatego cieszą się uznaniem wśród najbardziej wymagających Klientów. Tworzymy meble trwałe i funkcjonalne, a szeroki asortyment produktów pozwoli Państwu stworzyć wnętrza piękne i komfortowe. Konkurencyjne ceny, bardzo dobra jakość produktów i różnorodność oferty sprawi, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

  • Terminowość
    Jedna z podstawowych cech, które przyczyniły sie do naszego sukcesu.
  • Jakość
    W parze z terminowością stoi zawsze jakość naszych produktów.
  • Solidność
    To cecha charakteryzująca zarówno nasze meble jak również całą firmę.
  • Elastyczność
    Stale dostosowujemy się do wymagań rynku i naszych Klientów.

Jeżeli chcesz pracować z nowoczesnymi technologiami, pracuj z nami. Nasze linie produkcyjne to najnowocześniejsze w Polsce ciągi technologiczne o wysokim stopniu automatyzacji.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

AUTOMATYK

Numer ref.: DUR2020/09/01

Zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i systemów automatyki linii produkcyjnych,
  • diagnostyka uszkodzeń i awarii systemów sterujących i wizualizacji,
  • wykonywanie remontów, konserwacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń oraz instalacji ,
  • wykonywanie remontów, konserwacji, przeglądów technicznych infrastruktury technicznej i wyposażenia zakładu,
  • uczestnictwo w przygotowywaniu i uruchamianiu nowych lub modernizacjach maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • działania prewencyjne i predyktywne w podległym obszarze,
  • utrzymywanie kontaktów z zewnętrznymi firmami serwisowymi,
  • współpraca z działem produkcji, technologii i działem zakupów,
  • raportowanie do kierownika DUR

Wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w działach technicznych,
  • wykształcenie zawodowe, średnie lub wyższe techniczne, elektryczne, energetyczne lub automatyka-robotyka,
  • mile widziane aktualne uprawnienia SEP ( GR 1,2) lub gotowości do ich wykonania,
  • wiedza w zakresie, mechaniki, elektryki i automatyki przemysłowej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • skrupulatność i zaangażowanie,
  • MS Office, mile widziana znajomość systemów klasy ERP,
  • mile widziana znajomość: Siemens step 7 oraz zagadnień związanych z sieciami przemysłowymi,
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych.

Oferujemy

  • stabilna praca w nowoczesnej firmie o profilu produkcyjnym,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia i kursy,
  • niezbędne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy