Oferta pracy

Automatyk

PERN S.A.

  • Miszewko Strzałkowskie (pow. płocki)

    Miszewko Strzałkowskie (pow. płocki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowej pracy urządzeń automatyki,

  • konserwacja i naprawa układów automatyki stosowanych w Spółce,

  • odczytywanie, rejestrowanie i regulowanie parametrów pracy aparatów i urządzeń stosowanych w automatyce,

  • usuwanie nieprawidłowości i usterek w pracy aparatów oraz urządzeń automatyki,

  • prowadzenie obserwacji stanu technicznego urządzeń AKP, systemów automatyki i systemów sterowania.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe kierunkowe: automatyka, informatyka, elektronika,

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 3 lata, preferowane 5 lat,

  • posiadanie wiedzy na temat programowania systemów SCADA/DCS oraz sterowników PLC,

  • uprawnienia SEP do 1 kV - E - grupa I punkty: 2;9;10,

  • znajomość sieci teleinformatycznych oraz komunikacyjnych stosowanych w rozwiązaniach automatyki,

  • praktyczna znajomość urządzeń obiektowych AKP,

  • umiejętność czytania dokumentacji i schematów technicznych,

  • znajomość Pakietu MS Office,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. podstawowym,

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • renomowanego pracodawcę oraz zatrudnienie na umowę o pracę,

  • stabilne warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie,

  • bogaty pakiet benefitów (m.in. pracowniczy program emerytalny, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kartę multisport),

  • atrakcyjny pakiet socjalny,

  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach i kursach, dzięki którym podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe,

  • doświadczenie w pracy w różnorodnym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Kandydatów prosimy o przesłanie CV w terminie do 24 czerwca 2022 r. do godz. 16:00 klikając w przycisk aplikowania

PERN S.A.

Lider logistyki surowcowo – paliwowej w Europie Centralnej. Nowoczesna organizacja inwestująca w rozwój pracowników realizujących strategiczne działania w zakresie dostaw ropy i produktów naftowych.

Przewiń do profilu firmy