Automatyk - Młodszy Specjalisty ds. Kwalifikacji Urządzeń i Systemów

Mabion S.A.O firmie

Mabion S.A.

Langiewicza 60

Konstantynów Łódzki

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie zakupu nowych urządzeń technologicznych i pomocniczych dla działu Wytwarzania;

  • Przygotowywanie i weryfikację dokumentacji kwalifikacyjnej urządzeń (URS, protokoły, raporty);

  • Przeprowadzanie testów kwalifikacyjnych urządzeń wchodzących w skład linii technologicznej oraz aparatury kontrolno-pomiarowej;

  • Opracowywanie instrukcji obsługi APK oraz wykonania testów kwalifikacyjnych;

  • Wsparcie w opracowywaniu i zarządzaniu harmonogramem kwalifikacji;

  • Prowadzenie pracy zgodnie z obowiązującymi Wytycznymi EMA/FDA/ICH oraz procedurami wewnętrznymi;

  • Inicjowanie działań naprawczych;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: automatyka, inżynieria procesowa lub pokrewne);

  • Znajomość wytycznych FDA/EMA;

  • Doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji kwalifikacyjnej zgodnie z zasadami i procedurami;

  • Doświadczenie w pracy z urządzeniami laboratoryjnymi oraz pomiarowymi;

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2/C1 (czytanie dokumentacji w tym języku);

  • Takie cechy jak: elastyczność, dobrą organizację pracy własnej, umiejętności komunikacyjne, swobodę pracy w grupie.

To oferujemy

  • Pewność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;

  • Stanowisko pracy, które gwarantuje rozwój zawodowy i różnorodność zadań;

  • Indywidualny plan rozwoju zawodowego w Mabion S.A. – proponujemy ścieżki rozwoju zawodowego i awansu, które dostosowane są do możliwości i predyspozycji pracowników;

  • Pracę na najnowocześniejszym sprzęcie laboratoryjnym i w autorskich projektach;

  • Program Ambasador – Program motywacyjny dla najbardziej aktywnych pracowników). Łączy on w sobie indywidualne projekty zawodowe wraz z pakietem dodatkowych benefitów.

  • Pakiet benefitów dla wszystkich pracowników (karta sportowa, opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, karty podarunkowe);

  • Integracja zespołu – wspólne święta, wyjazdy i wyjścia integracyjne;

  • Przyjazne i pełne inspiracji miejsce pracy!

  • Pracę w systemie zadaniowym;

  • Pracę w systemie jakości GMP/GLP;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • program ambasadorski

Mabion S.A.

Mabion SA to czołowa polska firma biotechnologiczna utworzona w celu wprowadzenia na rynek leków biotechnologicznych najnowszej generacji opartych na humanizowanych przeciwciałach monoklonalnych. W ciągu kilku lat Mabion posiadł kompetencję wytwarzania dowolnych leków biotechnologicznych od fazy projektowania, poprzez wybór platformy i technologii wytwarzania, aż do wyprodukowania gotowego leku. Spółka prowadzi w Łodzi prace badawczo-rozwojowe nad kilkoma lekami biotechnologicznymi, stosowanymi w leczeniu nowotworów oraz chorobach metabolicznych. W najbliższym czasie planowane jest rozpoczęcie wytwarzania leków biotechnologicznych Spółki w dużych skalach w Kompleksie Naukowo-Przemysłowym Biotechnologii Medycznej w Konstantynowie Łódzkim. Więcej informacji dostępne na www.mabion.eu

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy