Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Automatyk - Monter Automatyki

ECOL-UNICONO firmie

ECOL-UNICON

Równa 2

Gdańsk

Dołącz do Ecol - Unicon!

Działamy na rynku od ponad 20 lat, tworząc produkty takie jak separatory, osadniki, pompownie, tłocznie, zbiorniki betonowe, oczyszczalnie i usługi, które realnie wpływają na poprawę środowiska wodnego.

Posiadamy 4 zakłady produkcyjne oraz rozwiniętą sieć doradczo-handlową w całej Polsce.

Nasz Zespół składa się z inżynierów i specjalistów różnych dziedzin, których łączy jedno – chcą zostawić naszym dzieciom lepszy świat. Jeżeli ekologia to dla Ciebie duża sprawa i spełniasz oczekiwania zapisane poniżej – aplikuj!

Główne obowiązki:

  • prefabrykacja szaf sterowniczych na podstawie schematów elektrycznych
  • udział w testowaniu oprogramowania sterowników
  • udział w weryfikacji dokumentacji technicznej
  • terminowe wykonanie planów produkcyjnych
  • dbałość o jakość produkowanych wyrobów zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • efektywne wykorzystywanie powierzonych narzędzi

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe techniczne preferowane: automatyka, elektryka, elektronika
  • uprawnienie SEP do 1kV
  • znajomość elektrycznej aparatury kontrolno-pomiarowej
  • praktyczna umiejętność obsługi narzędzi ręcznych i elektronarzędzi
  • praktyczna znajomość podzespołów elektrycznych: aparatury elektrycznej, falowników, czujników, sterowników PLC
  • umiejętność wykonywania montażu mechanicznego i prostych prac ślusarskich
  • umiejętność budowania dobrych relacji z zespołem

MOŻEMY TOBIE ZAOFEROWAĆ:

  • elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • pełną wyzwań pracę
    w kreatywnym zespole profesjonalistów
  • benefity pracownicze (opieka medyczna, karty sportowe, ZFŚS, ubezpieczenie grupowe)
  • dołączenie do firmy
    o ugruntowanej pozycji na rynku, która działa na rzecz ochrony środowiska
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i pracę
    z profesjonalistami w swoich dziedzinach

KOGO SZUKAMY?

Od ponad 20 lat jesteśmy czołowym producentem i dystrybutorem urządzeń ochrony wód. Nasza firma ma cztery zakłady produkcyjne, profesjonalną sieć doradczo-handlową z filiami w największych miastach Polski oraz prężnie rozwijający się dział eksportu. Ofertę Ecol-Unicon tworzą urządzenia tj.: wielofunkcyjne zbiorniki retencyjne, pompownie i tłocznie, biologiczne oczyszczalnie ścieków oraz osadniki i separatory substancji ropopochodnych. Świadczymy również usługi w zakresie realizacji inżynierskich, serwisowych oraz eksploatacyjnych. W interesie środowiska działamy bez kompromisów – tak brzmi misja naszej Spółki.

Poszukujemy osoby z pozytywnym nastawieniem i milionem pomysłów - osoby nastawionej na działanie, realizację celów i pracę zespołową, której bliskie są nasze wartości: pasja, wytrwałość, rozwój, odpowiedzialność i partnerstwo. Jeśli czujesz, że to Ty i spełniasz poniższe oczekiwania – czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o dodanie klauzuli:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Klikając przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Ecol – Unicon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Ecol – Unicon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

Pełną informacje o ochronie danych osobowych osobowych znajdziesz tutaj:

Ogłoszenie archiwalne