Oferta pracy

Automatyk - Monter systemów automatyki budynkowej

CITECH Home AutomationO firmie

  • Kocmyrzowska 23A
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

CITECH Home Automation

Kocmyrzowska 23A

Kraków

Tworzymy prawdziwie inteligentne domy. Domy, w których panuje wolność – wolność od wielu rutynowych czynności związanych z obsługą urządzeń i systemów w domu. Domu, w którym wreszcie można prowadzić wygodne życie. Życie, w którym użytkownicy inteligentnych domów mają więcej czasu dla siebie i swoich bliskich.

Nasza misja jest prosta – chcemy naszym klientom dostarczyć więcej czasu na życie!

Firma CITECH działa w branży automatyki budynkowej od ponad 5 lat stając się wiodącym instalatorem systemów inteligentnego domu w Małopolsce. W związku z rozwojem firmy oraz towarzyszącemu procesowi rebrandingu (marka Nestino) poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Montaż i prefabrykacja szaf sterowniczych, rozdzielnic elektrycznych
  • Montaż urządzeń wykonawczych (czujników, kamer, biały montaż)
  • Proste prace programistyczne, diagnostyka i uruchomienia systemów
  • Szkolenie klientów z zakresu działania i obsługi instalacji
  • Programowanie systemów alarmowych
  • Konfiguracja sieci LAN i systemów monitoringu
  • Raportowanie wyników pracy do systemu CRM

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne o kierunku elektryk, elektronik, automatyk
  • Doświadczenie min. 3 lata w montażu i prefabrykacji szaf sterowniczych, rozdzielnic elektrycznych
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, wysoka jakość pracy
  • Umiejętność czytania, rozumienia i posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji do 1 kV
  • Znajomość zagadnień związanych z automatyką budynkową
  • Znajomość układów sterowania i urządzeń elektrycznych
  • Umiejętność programowania systemów alarmowych Satel
  • Umiejętność konfiguracji sieci LAN i systemów monitoringu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła obsługa elektronarzędzi
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność, elastyczność w działaniu
  • Dokładność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Współpracę z grupą ekspertów branży automatyki budynkowej
  • Szkolenia z zakresu automatyki budynkowej, systemów alarmowych, monitoringu
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Samochód służbowy i wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy