Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Paged Morąg S.A.

Automatyk

Paged Morąg S.A.O firmie

  • Mazurska 1, Morąg
    Morąg, warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 11 dni
    do: 22 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mazurska 1

Morąg

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie sprawności linii technologicznych i maszyn produkcyjnych w zakresie układów elektrycznych i automatycznego sterowania,

  • Analiza przyczyn problemów, opracowywanie oraz wdrażanie akcji korygujących,

  • Bieżące usuwanie awarii występujących na liniach produkcyjnych,

  • Opracowywanie raportów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,

  • Umiejętność programowania PLC,

  • Znajomość napędów i parametryzacji falowników, wskazana podstawowa znajomość układów sterowania,

  • Umiejętność współpracy w zespole,

  • Kreatywność celem opracowywania nowych rozwiązań,

  • Dyspozycyjność (praca zmianowa),

  • Uprawnienia SEP do 1kV.

To oferujemy

- zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie,

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

- możliwość awansu finansowego i stanowiskowego w strukturach firmy,

- wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,

• pakiet socjalny:

o dofinansowanie do świąt i tzw. „wczasów pod gruszą”,

o dofinansowanie do wypoczynku i kolonii dla dzieci,

o paczki świąteczne dla dzieci,

o wycieczki pracownicze,

o dodatkowe ubezpieczenie na życie,

o karta multisport,

• pakiet medyczny:

o prywatna opieka medyczna dla pracowników (szybszy dostęp do lekarzy specjalistów) w sieci placówek LuxMed (i placówek współpracujących) na terenie całego kraju,

o opcjonalnie, możliwość prywatnej opieki medycznej LuxMed dla współmałżonka/partnera lub całej rodziny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.