Oferta pracy

Automatyk

MINUTOR Energia Spółka Akcyjna

  • Mikołowska 26, Mysłowice
    Mysłowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Mikołowska 26

Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie oprogramowania aplikacyjnego dla sterowników PLC, paneli operatorskich, systemów SCADA,

  • opracowanie algorytmu pracy dla maszyn i procesów,

  • opracowywanie specyfikacji technicznej urządzeń,

  • tworzenie dokumentacji dla potrzeb systemów sterowania,

  • koordynacja i nadzór nad badaniami wdrażanych produktów,

  • uczestniczenie w procesie certyfikacji,

  • współpraca przy tworzeniu budżetu projektu,

  • udział w ustaleniach projektowych z Klientem i członkami zespołu realizacyjnego.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe (automatyka, robotyka, informatyka, elektrotechnika),

  • doświadczenie w programowaniu sterowników PLC,

  • znajomość protokołu komunikacyjnego Modbus/RTU/TCP,

  • doświadczenie w pracy nad projektowaniem i wdrażaniem nowych produktów w branży automatyki,

  • kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań dla napotykanych problemów,

  • prawo jazdy,

  • dobra organizacja pracy, mobilność,

  • znajomość zagadnień projektowania urządzeń i instalacji elektrycznych,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji,

  • nowoczesne narzędzia pracy,

  • wsparcie merytoryczne zarówno na etapie wdrożenia, jak i w trakcie późniejszego rozwoju zawodowego,

  • realny wpływ na rozwój firmy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole, wśród ludzi pełnych pasji i zaangażowania.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Firma MINUTOR Energia S. A. już od czterech pokoleń związana jest z przemysłem energetycznym. Fundamenty, na których pracujemy to bezpieczeństwo, nowoczesne technologie, solidne wykonanie i gwarancja jakości.

Przewiń do profilu firmy