Oferta pracy

Automatyk

Grupa Żywiec

  • Namysłów

    Namysłów, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie czynności konserwacyjno-remontowych przy układach automatyki

  • Aktywny udział w procesie usuwania usterek, przeglądów urządzeń zgodnie z ich dokumentacją techniczną

  • Diagnozowanie oraz optymalizacja sterowania automatyki procesowej

  • Dbanie o powierzony sprzęt kontrolno-pomiarowy, ochronny, narzędzia i elektronarzędzia

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej oraz obsługa programu wspomagającego utrzymanie ruchu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne: automatyka lub mechatronika

  • Doświadczenie zawodowe w dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym

  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki/mechatroniki

  • Umiejętność czytania schematów sterowania

  • Uprawnienia SEP G1, E, D

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • Umiejętność programowa sterowników Siemens S7

  • Podstawowa znajomość technicznego języka angielskiego

  • Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Benefity

  • Deputat piwny

  • Wczasy pod gruszą

  • Kafeteria MyBenefit

  • Opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Szkolenia i działania rozwojowe

  • Program Moje Ż

  • SHE Day- dzień bezpieczeństwa i zdrowia