Oferta pracy

Automatyk

FSM Poland Sp. z o.o.O firmie

FSM Poland Sp. z o.o.

Grabska 11

Niepołomice

Koncern FSM posiada bogate zaplecze technologiczne i techniczne w zakładach zlokalizowanych w Chinach, Kanadzie, Francji i Polsce, gdzie produkowane są wyspecjalizowane produkty - formy wtryskowe do gumy oraz tworzyw sztucznych, maszyny specjalnego przeznaczenia oraz całe linie produkcyjne dla globalnych odbiorców z branży automotive

Dołącz do Nas już dziś!

Szukamy kandydata na stanowisko:
AUTOMATYK

OBOWIĄZKI:

  • Tworzenie i optymalizacja oprogramowania sterowników PLC oraz paneli operatorskich
  • Konfigurowanie i programowanie układów napędowych (falowniki, serwonapędy)
  • Przygotowywanie kalkulacji wraz z ofertowaniem
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej do realizowanych projektów
  • Udział w uruchomieniu maszyn i linii produkcyjnych w kraju i za granicą
  • Lokalizacja i usuwanie awarii na maszynach oraz urządzeniach produkcyjnych, dokonywanie napraw

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Elektrotechnika, Automatyka, Robotyka, Elektronika, Energetyka)
  • Praktyczna znajomość zagadnień dotyczących elektrotechniki, automatyki przemysłowej, pneumatyki
    i hydrauliki siłowej
  • Doświadczenie w projektowaniu i programowaniu sterowników PLC Siemens S7
  • Znajomość zasad projektowania systemów bezpieczeństwa maszyn w oparciu o obowiązujące normy
    i dyrektywy UE
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Kreatywność i zdolności planowania pracy
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziane Uprawnienia SEP do 1kV
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy montażu i uruchamianiu maszyn i urządzeń w linii produkcyjnej

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę w zespole o bardzo wysokiej kulturze pracy, nastawionym na realizację celu, współpracę
    i wzajemne wsparcie
  • Dostęp do najnowszych technologii, oprogramowania i sprzętu
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w specjalistycznych szkoleniach
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy